9

Eliška a Emil
Takže konec.

Publikováno:
18.07.2022, 19:38
Komentářů:
zatím žádný komentář
Takže v tomto příspěvku se omlouváme všem, kteří nás jakýmkoli způsobem podporovali, je nám to líto, ale závod jsme se po 9 dnech na cestě rozhodli předčasně ukončit.
Za těchto dlouhých devět dní jsme toho hodně zažili, podívali se na mnoho míst, ale hlavně potkali spoustu lidí a to ať už ze soutěžících týmů, tak lidí, co se nás rozhodli vzít do svého auta a popovezli nás. S lidmi jsme se dokázali bavit prakticky o čemkoliv, a to i když domluva vázla. Google obrázky taky fungujou.
Účast v tomto závodě je naší první velkou stopařskou zkušeností. Podívali jsme se do 10 zemí a ujeli 4.273km. A samozřejmě, jako všechny ostatní týmy jsme se podívali do Asie, kdy cestu na jiný kontinent jsme pojali z našeho pohledu klasicky, prvně jsme ochutnali místní "Asijský" McDonald's.
Během závodu jsme se také dopustili několika zbytečných chyb, které se nám nemilosrdně odvděčili ztraceným časem, například výlet do Floriny v Řecku, byli jsme hodinu cesty od hranic s Albánií, strávili jsme zde polovinu dne, ale stopnout se nám nepovedlo ani jednu osobu, tak jsme museli jet zpět.
Mezi získané zkušenosti bych zařadil, že venku se nejlépe spí na zemi za Lídlem na anglickém trávníku.. a Rumunsko - Bulharsko - Řecko divocí psy na vás v noci neútočí, maximálně se přijdou podívat.
Na závěr cítíme povinnost poděkovat všem, kteří nám zastavili a rozhodli se nás svézt blíže k námi směrované destinaci. A to kolikrát i přes náš současný propocený stav, například, když nám zastavila rodinka z Německa, kdy jejich první otázka byla proč jsme tak špinaví bylo jasné znamení, že dneska platíme hostel..
Děkujeme všem, jsme rádi, že jsme se s vámi setkali. A svět přece není tak velkej, třeba se někdy setkáme znovu.


Zobrazit ostatní zážitky týmu 9

zatím žádný komentář

Vložte komentář


Vložte komentář

Podpořte posádku č. 9 a Konto Bariery!

Zašlete posádce DMS a kromě něj tak podpořte i postižené mladé sportovce a cestovatele. Více >

Zašlete
DMS AUTOSTOP9
na tel 87777
vybraná částka:
0