Úkoly

Úkoly je možné plnit až v zahraničí a nejméně 50 km od Oděsy. Mezi plněním úkolů musí posádky ujet min. 20 km. Podmínkou je, stejně jako u celého závodu, být v tričkách a čepici soutěže a plnění úkolu zdokumentovat. Tedy pořídit minimálně 3 fotky a popsat podrobně celou realizaci. O začátku plnění úkolu zašle posádka sms zprávu. Úkol je splněn až ve chvíli, kdy průběh plnění vložen na web závodu.

Česká velvyslanectví

Vyfoťte se u 2 českých velvyslanectví. Na fotografii budou oba členové týmu a zřetelný nápis označující tento úřad. Pokud se vám podaří na prvním velvyslanectví pořídit společnou fotografii s českým velvyslancem, máte úkol splněn a povinnost druhého velvyslanectví vám odpadá.

Pomoc s hospodářstvím

Minimálně hodinu pomáhejte někomu místnímu s jeho zahradou nebo hospodářstvím. Bude se jednat o venkovní práce typu kosení zahrady, okopávaní záhonu, jízdy s traktorem, hrabání sena, stříhání křoví, atd.

Venkovní párty

S pomocí piva Svijany a Becherovky uspořádejte párty na veřejném místě, jíž se budete účastnit vy a minimálně 5 cizích lidí. Párty bude trvat minimálně 30 minut.

Dostaň se do Asie

V průběhu závodu se dostaňte do Asie.

Až na vrcholky hor

Dostaňte se na vrchol hory, která má konkrétní název a jasně definovaný vrchol. Jeho minimální výška bude 1000 m.n.m.

Posádky musí během cesty splnit minimálně 4 úkoly z 5.

Navíc cestou do Oděsy musí splnit nejméně 2 úkoly, jinak bude posádka diskvalifikována.