Letní závod 2017

V roce 2017 se jel závod na trase Praha – Oděsa a zpět s tím, že při cestě tam museli závodníci projet Varšavou nebo Kyjevem a při cestě zpět museli navštívit bosenské Sarajevo. Vítězem závodu se stal tým ve složení Lenka Doležalová a Tomáš Čech. Gratulujeme!

Několik článků v médiích o závodu:

 

 

 

Informace z organizace závodu:

 

4. ročník závodu se pojede na trase Praha - Oděsa - Praha.

 

PŘIJÍMÁME PŘIHLÁŠKY NA 4. ROČNÍK MISTROVSTVÍ ČR V AUTOSTOPU!

Start závodu je v sobotu 17. 6. 2017 v 8.00 u CK JEDU.cz na Letné, návrat od neděle 25. 6. do cca čtvrtka 29. 6. 2017

Účastníci:
12 dvoučlenných smíšených nebo mužských posádek, min. věk je 18 let. .

Trasa:
Praha – Oděsa a zpět s tím, že:
..... při cestě tam musí závodníci projet i Varšavou nebo Kyjevem.
….. při cestě zpět musí projet bosenským Sarajevem.

Co bude stejné jako loni?

Stejně jako loni jsme se domluvili s firmou GPS dozor, která nám opět dodá 12 malých GPS lokátorů. Ty budou mít posádky po celou dobu u sebe a díky nim budete moci sledovat online a v reálném čase jejich pohyb.

Opět také budou posádky posílat své zážitky a fotky na náš web a soutěžit tak o vaši přízeň nejen rychlostí, ale i vtipem a schopností vtáhnout diváka do jejich příběhu z cesty.

A stejně jako při minulém ročníku, budou muset posádky plnit po cestě úkoly. Ty jsme zatím ještě pevně nestanovili, takže máte možnost zapojit se do organizace závodu a posílat nám své nápady až do konce dubna na adresu pavel@jedu.cz

Základní pravidla:

  1. Posádky jsou  smíšené nebo i mužské.
  2. Podpora publika bude pomocí placené DMS na Konto bariéry a výtěžek bude v plné výši věnován na organizaci cesty zdravotně postižených do zahraničí. Kolik šťastlivců a kam pojede, to rozhodne počet vašich hlasů a vybraná cílová částka. Konkrétní osoby, jejich osud a místo jejich výletu představíme měsíc před startem.

Fotky ze závodu: