Ročník 2016

Po dvou úspěšných ročnících jsme se rozhodli akci zopakovat a především vylepšit. Opět to nebude jen legrace a dobrodružství, ale zase přispějeme na dobrou věc. I letos budeme vybírat pomocí dárcovských DMS peníze pro Konto Bariery. Čtěte, co nového chystáme, a jak bude probíhat třetí ročník této fajn akce.

PŘIHLÁŠKY PŘIJÍMÁME DO 30. 4. 2016!
PROTI PŘEDCHOZÍM ROČNÍKŮM JE ZÁJEM MENŠÍ, TAK MÁTE ŠANCI, ŽE BUDETE VYBRÁNI!

Přihlášku stahujte zde. Každý z dvojice musí vyplnit svoji přihlášku.

Oba členové posádky musí poslat jednu fotku obličeje a jednu fotku, kde mají obličeje u sebe

Zároveň je třeba poslat minutové společné video, kde se představíte a řeknete, proč bychom měli vybrat právě vás. V PŘÍPADĚ, ŽE BUDETE VYBRÁNI, TAK BUDETE MOCI DODAT NOVÉ FOTKY I VIDEO.

Vše lze poslat i jako přílohu na mail pavel@jedu.cz

 

HLAVNÍ CENOU PRO VÍTĚZE JSOU 2 LETENKY DO NEW YORKU!!!

 

Co bude stejné jako loni?

Stejně jako loni jsme se domluvili s firmou GPS dozor, která nám opět dodá 12 malých GPS lokátorů. Ty budou mít posádky po celou dobu u sebe a díky nim budete moci sledovat online a v reálném čase jejich pohyb.

Opět také budou posádky posílat své zážitky a fotky na náš web a soutěžit tak o vaši přízeň nejen rychlostí, ale i vtipem a schopností vtáhnout diváka do jejich příběhu z cesty.

A stejně jako při minulém ročníku, budou muset posádky plnit po cestě úkoly. Ty jsme zatím ještě pevně nestanovili, takže máte možnost zapojit se do organizace závodu a posílat nám své nápady až do konce dubna na adresu pavel@jedu.cz

Základní pravidla:

  1. Posádky jsou  smíšené nebo i mužské.
  2. Podpora publika bude pomocí placené DMS na Konto bariéry a výtěžek bude v plné výši věnován na organizaci cesty zdravotně postižených do zahraničí. Kolik šťastlivců a kam pojede, to rozhodne počet vašich hlasů a vybraná cílová částka. Konkrétní osoby, jejich osud a místo jejich výletu představíme měsíc před startem.

Podpora akce:

V této chvíli stále hledáme hlavního sponzora, který věnuje ceny pro prvních 3 dvojice. Také stále máme prostor pro další vedlejší sponzory, kteří věnují našim posádkám vybavení na cestu, jako jsou sim karty s roamingem, oblečení a vybavení, případně jídlo atd. Přivítáme každou pomoc. Ten kdo stopoval, tak ví, co se na takové náročné cestě hodí. Hlavní sponzor dostane velký reklamní prostor na webu závodu, všech propagačních akcích se závodem spojených: soutěže a spoty v rádiích, medailonky a rozhovory v TV, na letácích, tričkách a čepicích atd.

V případě zájmu může hlavní sponzor nominovat svoji vlastní posádku.

Závod je nekomerční akce, která má přinést zážitky jak závodníkům, tak širokému publiku, které bude závod sledovat na svých počítačích a v neposlední řadě i skupince postižených, kteří díky hlasování přes DMS vyšleme na výlet. Proto potřebujeme, aby se co nejvíc diváků, čtenářů či posluchačů o akci dozvědělo a podpořilo ji svými hlasy.

Kontakty

Všechny nabídky, nápady či připomínky směřujte prosím na email pavel@jedu.cz nebo volejte na 603411788.

Tým CK JEDU.cz a Pavel Zíka, zakladatel závodu