Letní závod 2016

V roce 2016 směřoval závod, stejně jako předešlý ročník, opět na jih Evropy - tentokrát do bulharského Primorska. Cestou do známého černomořského letoviska musely týmy navštívit moldavskou Kišiněv a na zpáteční cestě chorvatský Dubrovník. Vítezem se stal tým ve složení Lucia Ragasová a Vít Vomáčka. Gratulujeme!

Několik článků a videí o závodu:

 

https://www.idnes.cz/brno/zpravy/mistrovstvi-republiky-v-autostopu-skoncilo.A160624_130759_brno-zpravy_vh

https://znojemsky.denik.cz/zpravy_region/ucastnik-mistrovstvi-v-autostopu-stop-je-cekani-ale-i-risk-a-spousta-setkani-20160608.html

https://www.youtube.com/watch?v=okhkgyN_sZA

 

Informace z organizace závodu:

 

HLAVNÍ CENOU PRO VÍTĚZE JSOU 2 LETENKY DO NEW YORKU!!!

 

Co bude stejné jako loni?

Stejně jako loni jsme se domluvili s firmou GPS dozor, která nám opět dodá 12 malých GPS lokátorů. Ty budou mít posádky po celou dobu u sebe a díky nim budete moci sledovat online a v reálném čase jejich pohyb.

Opět také budou posádky posílat své zážitky a fotky na náš web a soutěžit tak o vaši přízeň nejen rychlostí, ale i vtipem a schopností vtáhnout diváka do jejich příběhu z cesty.

A stejně jako při minulém ročníku, budou muset posádky plnit po cestě úkoly. Ty jsme zatím ještě pevně nestanovili, takže máte možnost zapojit se do organizace závodu a posílat nám své nápady až do konce dubna na adresu pavel@jedu.cz

Základní pravidla:

  1. Posádky jsou  smíšené nebo i mužské.
  2. Podpora publika bude pomocí placené DMS na Konto bariéry a výtěžek bude v plné výši věnován na organizaci cesty zdravotně postižených do zahraničí. Kolik šťastlivců a kam pojede, to rozhodne počet vašich hlasů a vybraná cílová částka. Konkrétní osoby, jejich osud a místo jejich výletu představíme měsíc před startem.

Fotky ze závodu: