3

Kristýna a Janek
Zebrani nam jde vyrazne lepe nez stopovani. A spatne zpravy.

Publikováno:
24.06.2015, 13:40
Komentářů:
13 komentářů
Dukladne se z mnoha stran seznamujeme se Zahrebem. Uz pres dvanact hodin. A soutez zatim zakerne skoncila bez nas.
Po krasnem dvouhodinovem spanku v louzi pokracujeme ve stopovani. Vsichni ze Zahrebu jezdi do Zahrebu. Jedineho Turka, ktery miril na sever, ulovili dva Polaci, co dorazili po nas. Cesky kamionak se nechal ukecst, aby nas hodil na pristi benzinku. Jezdi tu tri skupiny lidi: 1) chorvati, kteri jedou 5 km, 2) Nemci, Cesi a Rakusaci, kteri by mohli pohledem vyrabet ze vseho ocet, ptipadne si mysli, ze maji plne auto, protoze nebyli nikdy v Albanii, 3) hodni Nemci a Rakusaci, kteri maji opravdu plne auto. Asi vypadame dost hrozne, protoze nejaka pani se nad ptala, jestli tu jsme uz dva dny. Nekolik lidi z treti skupiny nam chtelo dat penize. Odvezt nas nechce nikdo. Ani kouzelna telefonni budka nepomaha. Co je vsak horsi - diky spouste casu na internetech jsme zjistili, ze dva nase dva uzasne ukoly byly hozeny pres palubu, protoze Pavel tak nejak behem nich ukoncil soutez. Navic jsme neziskali ani nase vysnene posledni misto, o ktere jsme tak bojovali, protoze desitka nas premohla tim, ze preskocila Albanii. Jsme zdrceni. Asi tu budeme muset zustat. Nastesti porad jeste.muzeme psat na internety a povidat si tu sami se sebou.


Zobrazit ostatní zážitky týmu 3

13 komentářů

 • Ivana N. (24.06.2015, 13:59) souhlasím (4) nesouhlasím (0) reagovat
  neházejte flintu do žita. Včera jsem se ptala Pavla na úkoly, které Vám nezapsal a on mi odpověděl, že ví, že si je poctivě plníte a že se tím bude zabývat dnes večer. Tak snad jsem vám aspoň trošku zvedla náladu. Vaše příspěvky jsou vtipné, ikdyž situace s přesunem asi není zas až tak na povznášející náladu. důležité je zachovat chladnou hlavu a neházet flintu do žita. Držte se. Váš čtvereček na téhle benzince sleduju, co jste tam přijeli, ale vůbec se nehýbe, jak na Plitvickém odpočívadle za Záhřebem. Tam jste toho nachodili teda dost. Už jsem si říkala, zda jste tam kouzelnou krabičku nezapomněli. Takže vydržte, když ne přes den, překvapí někdo zas na konci dne, jako vždy, jak vás tak pozoruju. Hodně zdaru, Ivana, co už druhý ročník bedlivě sleduje online všechny stopaře
 • rikuska (24.06.2015, 14:03) souhlasím (1) nesouhlasím (0) reagovat
  Takže vy a ja sme jediní kto tu ešte sleduje závod? Niekde je aj nejaké vyhodnotenie? Lebo ja som nič nenašla a myslela som že sa čaká ešte na vás. Desiatka nepreskočila Albánsko úmyselne. Michal si v Lamii vylial na nohu vedro vriacej vody, takže sa rozhodli vykašľať na súťaž a ísť čo najkratšou cestou domov. Z tej najkrajtšej bola najdlhšia, lebo v Sofii zažili to čo vy v Zagrebe. Takže hlavy hore, niekto vám určite zastaví. A ak nie, sadnite na vlak a choďte domov.
  • Ivana N. (24.06.2015, 14:09) souhlasím (1) nesouhlasím (0) reagovat
   Rikuško, je to na facebooku, dnes to prý Pavel dá dokupy, tak jsem si to přebrala tak, že výsledky šupne i sem na tyto stránky soutěže.
   Dokonce se tam někdo ptal, proč nejeli přes Albánii, bylo to bez reakce, tak jsem s dovolením podala informaci o opařené noze. Jsem to z jejich tehdejšího příspěvku pochopila tak, že se mu tam varná konvice zvrhla v zatáčce.... Tak on za to Michal nemohl.
   • rikuska (24.06.2015, 14:33) souhlasím (1) nesouhlasím (0) reagovat
    Správne. Michal prišiel k úrazu, odfotil si aj obarenú nohu a ja som to zdieľala aj na facebooku. No čo už. Stalo sa. A zdá sa, že modrý štvorček sa trochu dal do pohybu.
 • Ivana N. (24.06.2015, 14:06) souhlasím (1) nesouhlasím (0) reagovat
  Ještě mě napadlo - asi po 25 km je velké nákupní outletové centrum, sjezd z dálnice s mýtnicí a benzinka. Je to sice úplně z dálnice, ale třeba by Vás někdo mohl hodit aspoň ten kousek a třeba by vás tam někdo nabral. Jen nevím, když byste tam ztvrdli, ať mi pak moc nenadáváte.... My se tam stavujeme vždycky, když jedeme z Chorvatska. Ale i kdybychom byli ted v HR a jeli právě ted domů, bývá nás v autě 4-5 + pes :-) Dost lidí jezdí plných, chápu.
  I.
 • Alča (24.06.2015, 14:44) souhlasím (2) nesouhlasím (0) reagovat
  Jen vydržte. Také ještě sledujeme a držíme palce :)
 • Alča (24.06.2015, 14:55) souhlasím (1) nesouhlasím (0) reagovat
  Prosím vás, kde na facebooku? :)
  • Ivana N. (24.06.2015, 23:29) souhlasím (0) nesouhlasím (0) reagovat
   Klikněte si na symbol modrého čtverečku s písmenem f - facebook, je to zhruba uprostřed v horní části této stránky - víc vpravo vedle jedu.cz
 • Helča (24.06.2015, 15:47) souhlasím (2) nesouhlasím (0) reagovat
  Také sleduji a stále hledám blikající modrý čtvereček.
 • rikuska (24.06.2015, 18:38) souhlasím (1) nesouhlasím (0) reagovat
  Wow, za chvíľu ste v južných Čechách.
 • Posádka č.10 (24.06.2015, 20:09) souhlasím (2) nesouhlasím (0) reagovat
  Ahooooj
  Nic neskončilo, dokud je jedna posádka z týmu účastníků na cestě. Jsme s vámi a sledujeme vás bedlivě. A teď, když trochu vyvanulo naše zklamání, tak vám i trochu závidíme.
  Jo, my to museli zkrátit. Kdo četl naše příspěvky ví, že turecký kamioňák jel tak ostře, že v zatáčce se zvrhla konvice s vroucí vodou na kafe na moji nohu bez bot. Takže mám popáleniny II.stupně. Z variant s rizikem do Albánie nebo rychle domů jsme zvolili druhou variantu. Teď, když se noha hojí si říkám, že bychom to dali, ale na rozhodnutí jsme měli pár hodina rozhodli se správně.
  Třicátého má být vyhlášení a má smysl jen tehdy, když budem komplet. Tak sebou mrskněte :-D.
  Držím palce a víc pište, ať si prodloužíme alespoň zprostředkovaně zážitky. A pokud blikáte tam, co tuším, tak jste ve východní části Alp. Tak už tu Tour de Europe ukončete ;-)

Vložte komentář


Vložte komentář

Podpořte posádku č. 3 a Konto Bariery!

Zašlete posádce DMS a kromě něj tak podpořte i postižené mladé sportovce a cestovatele. Více >

Zašlete
DMS AUTOSTOP3
na tel 87777
vybraná částka:
0