Taky stopuju!


Podělte se s námi o své stopařské zážitky a můžete vyhrát skvělé ceny! 3 nejlepší příspěvky naše porota odmění hodnotnými cenami od našich partnerů!

Vložit příspěvek

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA K 4.7.2014.

VÍTĚZNÝMI PŘÍSPĚVKY JSOU:

1. místo: "Jak nás v Turecku nezastřelili" od Kristýny Chvojkové
2. místo: "Azad and Jammu Kashmir, Ramadan" od Libora Michvocíka
3. místo: "Setkání s vlky" od Petra Fišera

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak na to?
Zaregistrujte se a vložte fotografii se stručným popisem svých zážitků spojených se stopováním. Můžete vložit i příspěvek bez fotografie, ale příspěvek pak vypadá tak nějak chudší, takže fotku určitě doporučujeme.

Pravidla soutěže

  • Příspěvek by neměl být příliš dlouhý, abyste porotu neunudili. Hlavním kritériem není délka, ale originalita, vtip, myšlenka. Prostě nejzajímavější příspěvky vítezí!
  • Dejte si záležet na slohu, formě, svoje dělá i celkový dojem z příspěvku.
  • Nezapoměňte vyplnit své jméno a kontaktní údaje - příspěvky bez jména a kontaktů nehodnotíme.
  • Každý může soutěžit pouze s jedním příspěvkem - pokud nahrajete příspěvků více, bude do soutěže vybrátn pouze jeden z nich.
  • Soutěž bude ukončena 4.7.2014 a vítěz bude pozván na závěrečný večírek s neomezenou konzumací piva, kde se setká s organizátory, partnery akce, zástupci médií i se závodníky.

Ceny
1. místo: Rum Ron Barceló Imeprial 0,7l, předplatné magazínu Lidé a Země, balíček od AVG (mikina, triko, kšiltovka, lahev, flip flop, brýle), Tuzemák 0,2l, triko Mistrovství ČR v autostopu, kniha Romana Vehovského Cestou osudu a náhody, kniha Autostop.cz od Jana Cempírka a především účast na závěrečném večírku (7.7. v Praze) s neomezenou konzumací piva, kde se vítěz setká s organizátory, partnery akce, zástupci médií i se závodníky

2. a 3. místo: balíček od AVG (mikina, triko, kšiltovka, lahev, flip flop, brýle) Tuzemák 0,2l, triko Mistrovství ČR v autostopu, kniha Romana Vehovského Cestou osudu a náhody, kniha Autostop.cz od Jana Cempírka