Kontakty

Autostop není jen levným způsobem cestování, ale hlavně filozofií o volnosti , svobodě a poznávání nových krajů a hlavně lidí, kteří vás svezou, aby si mohli popovídat s cestovatelem, protože sami už na to třeba nemají odvahu. Cílem závodu není jen co nejrychleji dojet do Athén a zpět. To je jen necelá polovina. Důležitou součástí jsou zážitky a fotky ze samotného stopování, které budou posádky vkládat na tyto stránky a tím přenášet do našich počítačů atmosféru závodu. Navíc nám dnešní technika GPS lokátorů umožní doslova online sledovat jednotlivé závodníky a prožívat s nimi strasti a radosti z cesty. Celá akce je i o zdravém soutěžení mezi jednotlivými týmy, které nakonec skončí kamarádstvím po prožité přípravě a absolvování závodu.

Máte-li zájem o více informací o vzniku a průběhu závodu nebo náměty na zlepšení pro příští rok, tak pište na email autostop@jedu.cz

Jste z médií a potřebujete fotografie či informace ze zákulisí soutěže? Pak můžete psát na pavel@jedu.cz nebo volat na 603 411 788.

V každém případě si užijte dobrodružnou cestu spolu s našimi soutěžícími! Alespoň přes internet a GPS lokátor!