Podpořte svoji oblíbenou posádku zasláním dárcovské dms ve prospěch konta bariery!

Náš stopařský závod se nehodnotí jen podle pořadí v cíli, ale druhým kritériem jsou body od publika, které vyjadřují sympatie k vybrané posádce. Posádky bojují o přízeň veřejnosti svými zajímavými příspěvky a fotografiemi a tím získávají peníze pro postižené mladé sportovce a cestovatele.

Hodnocení závodu

  • První posádka v cíli obdrží 10 bodů, druhá 9, třetí 8, čtvrtá 7 atd.
  • Posádka s největším počtem bodů, tedy zaslanými DMS, obdrží 10 bodů, druhá 9, třetí 8  atd.
  • Do pořadí může promluvit ještě porota, která bude rozdávat 5 bodů za mimořádné činy.
  • Cena dárcovské SMS je 30 Kč a z této částky jde 28,50 Kč ve prospěch konkrétního projektu KONTA BARIERY.

Svou DMS podpoříte nejen svůj oblíbený tým, ale výtěžek pomůže mladým sportovcům. Přispějete na účast juniorského týmu Českého svazu tělesně postižených sportovců na 11. Světových hrách juniorů IWAS (Mezinárodní sportovní federace vozíčkářů a amputářů). Konají se od 2. do 8. července 2015 v holandském Stadskanaalu.

Her se zúčastní celkem 14 handicapovaných sportovců - plavců - se 4 členy realizačního týmu. Nejmladší členkou výpravy je dvanáctiletá Anežka, nejstarším reprezentantem je dvaadvacetiletý Milan.

Kromě kvalitních sportovních výkonů jsou hry velkým přínosem pro osobnostní rozvoj účastníků. Setkají se totiž se sportovci z celého světa, navážou nové kontakty, vymění si zkušenosti se zdoláváním překážek. Pro některé sportovce jsou tyto hry důležitým mezníkem na cestě k Paralympijským hrám; pro některé jsou Světové hry IWAS vrcholným zahraničním závodem. Na loňských Světových hrách juniorů IWAS se plavci postarali o 38 z celkových 45 medailí!

Doufáme, že podpora, kterou sportovci získají díky DMS hlasování z mistrovství ČR v autostopu, přinese další cenné kovy. A hlavně splněné sny...

Svoji oblíbenou posádku podpoříte zasláním textu "DMS Jedu X", kde X je číslo od 1 do 12, na telefon 87777.

1
Aneta a Daniel
DMS AUTOSTOP1
2
Matěj a Jakub
DMS AUTOSTOP2
3
Matěj a Lukáš
DMS AUTOSTOP3
4
Jan a František
DMS AUTOSTOP4
5
Lenka a Marek
DMS AUTOSTOP5
6
Robert a Emil
DMS AUTOSTOP6
7
Tereza a Adam
DMS AUTOSTOP7