3

Kristýna a Janek
Ukol c. 2 - basketbalovy zapas Akademie Sasi Grujice

Publikováno:
22.06.2015, 23:39
Komentářů:
4 komentáře
Kdyz nevyslo strategicke cekani na sportovni utkani v mori ani strategicke ptani ridicu a pracovniku turistickych informacnich center, vyslo strategicke chozeni po silnici. Snad.
Na CernoHORSKYCH silnickach se stopuje blbe, protoze si neni kam stoupnout. Tak tam nejakou dobu stojite, nez prijde nejaky dobry domorodec, ze stojite blbe, a posle vas jinam. Tak jdete jinam a situace se opakuje. Pri jednom takovem presunu v deset vecer jsme najedkou spatrili sportsky centar. V poradi uz ctvrty, tudiz jsme ocekavali, ze bude zavreny stejne jako ostatni. Ale svitilo se tam! Nejdriv jsme si mysleli, ze je to halucinace z podvyzivy. Pak jsme tam vlezli a spatrili vytouzenou scenu - deti zabyvajici se sportem. V dresech! Nase radost neznala mezi. Pak jsme zjistili, ze vsichni mluvi rusky. Nase radost velice rychle poznala sve meze. Nicmene jsme nezoufali a Janek vyzvedel od prihlizejiciho, ze jde o zapas basketbaloveho soustredeni Akademie Sasi Grujice. To je, jak jsme zjistili pozdeji, trener klubu Lokomotiv Krasnodar. Oba tymy byly z akademie a vyhraval zluty.Zatimco jsme ze schodu prihlizeli, prisel zly skolnik, ze mame padat pekne do hlediste. Videli jsme tedy, ze dostat se k nasim objektum zajmu nebude snadne. V nestrezene chvili jsme se prosmykli na hriste a zacali vysvetlovat rusky nejakemu cloveku, ze my jako taky soutezime a ze potrebujeme foto. Clovek to odesel resit. Mezi tim prisel zly skolnik a vykopl nas. Bylo jasne, ze potrebujeme primo jmeno z plakatu, Sasu Grujice. Za chvili se objevil v pohode chlapik, ze je Sasa, podal nam ruku a ze si muzeme fotit, co chceme. Prvni zapas se odpiskal (vyhrali zluti) a chytili jsme nekolik hracu. Zadrhel: nekteri uz nemeli dresy. Tak jsme tam zas okouneli a hledali odresovane, az nas zly skolnik vyhodil do tretice. Pak se ale objevil dalsi pan, dosel pro dresy, postavil nam decka do lajny a bylo. Malym rusum jsem rozdala letaky z nasi souteze a jeden, kdyz zjistil, ze jsme z Ceska, byl nadsen. Venku jsme jeste potkali jakehosi vyslouzileho profesora sportu, ktery se jmenoval Grujo. Tim se ukoly pro Herakla uzaviraji a my muzeme domu. (Nebo Pavel rekne, ze je neco spatne, a budem uz naveky bloudit Balkanem.)


Zobrazit ostatní zážitky týmu 3

4 komentáře

 • Ivana N. (23.06.2015, 00:14) souhlasím (0) nesouhlasím (0) reagovat
  Bravo, tak jsem si při sleDovani vašeho čtverečkU říkala, co tam děláte, zjistila jsem, ze je tam i ubytováni a najednou koukám, jste o kus dal. Pak hle čtvereček pravěpřejel hranice do Chorvatska. Gratuluji ke zdolání Balkánu, všech úkolu a hlavně k vydrzi. Teď už to půjde lehceji, teda Pokud nehodláte dále setrvavat V čundrování a kochání se krásami okolí. Jste super. Když ne vítězství, aspoň spoustu zážitků!!!
 • marta (23.06.2015, 07:37) souhlasím (0) nesouhlasím (0) reagovat
  To jsem si říkala, co tam zase tak dlouho štracháte. Parááda. Držím vám palce. Jste skvělá posádka s železnou výdrží.
  Pavle - co s těmi úkoly .... máš zpoždění s OK. Tato dvojice to nevzdala a závod ještě neskončil !!!
  • kristyna (23.06.2015, 18:08) souhlasím (0) nesouhlasím (0) reagovat
   Zadnou SMS reklamaaci jsme zatim nedostali, takze bych rekla, ze to Pavel jen neaktualizuje :) Na SMS s nahlasovanim, ze jdeme delat ukol, pilne odpovidal :)
 • rikuska (23.06.2015, 11:21) souhlasím (1) nesouhlasím (0) reagovat
  Skláňam sa pred vašou vytrvalosťou. Všetci sú v Prahe, ale vy bojujete naďalej s nesdolnou silou.
  Teraz s vami prežívam vašu cestu dubrovackou zupou. Byť tam tak s vami. Cavtat,Plat, Mlini, Srebreno,Kupari, Dubrovnik. Och, moje srdce to tam prechádza s vami.

Vložte komentář


Vložte komentář

Podpořte posádku č. 3 a Konto Bariery!

Zašlete posádce DMS a kromě něj tak podpořte i postižené mladé sportovce a cestovatele. Více >

Zašlete
DMS AUTOSTOP3
na tel 87777
vybraná částka:
0