3

Kristýna a Janek
Tady neny Krakonoschowo, tady je Nemecko!

Publikováno:
24.06.2015, 20:37
Komentářů:
14 komentářů
Nas lisacky plan prinesl prinesl svou zeleninu!
Zevlit do umoru na benzine se mozna nezda na prvni pohled jako ucinna strategie, koneckoncu ani na druhy a treti, az bych skoro rekl, ze to vlastne neni vubec ucinna strategie, ale nakonec nam to vyslo! Pan chorvat nas nalozil do kamionu, ze nas vezme do Mariboru. Anzto nas bylo v kabine o jednoho navic, musel jsem pres slovinskou hranici pesky. Inu, to se vi, ze osamnely chodec vzbudil u pohranicniku zajem. Dukladne si me proto osahali a prohledli, od brasny az po ponozky. Myslim, ze prave ty me zachranily od prohlidky dutin, a za par minut uz jsme jeli dale, jakoze do toho Mriboru. Taktikou mrtveho brouka jsme se ale s panem Chorvatem prospali az do Nemecka. Sympatak jmenem Kai nas vzal z hranice. Uz to berem primo do vlasti, zkratkou pres Wuppertal. Je to sice trochu dal, ale zato lepsi cestou, tak snad nam z toho svatecniho kapra taky kousek nechate!


Zobrazit ostatní zážitky týmu 3

14 komentářů

 • Kadwen (24.06.2015, 20:51) souhlasím (2) nesouhlasím (0) reagovat
  Zevluš, já to věděla, že budeš mít něco extra! :D Pořád sleduju.
 • Nela(sestra Janka) (24.06.2015, 20:52) souhlasím (5) nesouhlasím (0) reagovat
  Fandime a posilame mnoho energie, aby uz jsete se konečně vrátili :).
 • Ivana N. (24.06.2015, 20:58) souhlasím (2) nesouhlasím (0) reagovat
  No sláva sláva!!!
  Jak jste napsali poslední příspěvek z chorvatské benzinky, který byl už s dost velkým nádechem zoufalství, hned se na vás usmálo štěstí. Tak mě tak napadlo, že jste měli propadnout skepsi dříve, napsat příspěvek a třeba byste jeli dřív :-)
  Tak ať už jste doma, to je asi tak to, co nejvíc potřebujete. Ještě jednou gratuluju k výdrži a chladné mysli. S vtipem jde vše líp a u vás je to překvapující, jak to zvládáte, ikdyž už jste na cestách tak dlouho. Jste super.
 • rikuska (24.06.2015, 21:47) souhlasím (3) nesouhlasím (0) reagovat
  Vy ste ale potmehúdi! Ja som sa bála, že ste zablúdili, a vy ste ešte chceli stihnúť aj Nemecko. Tak už šupom domov, nech máme všetci pokoj v duši.
 • Robert Klus (24.06.2015, 21:49) souhlasím (4) nesouhlasím (0) reagovat
  Kdyby byla moznost jeste poslat DMS tak bych vam poslal nejaku castku pro vylepseni poradi,ale zel bohu byly nastavene podminky souteze tak ze vse skoncilo.Ale jste hrdinove ze jste to zvladli tak jak jini soutewzici jenom v delsim terminu za co jako soutezici nemuzete ale byla to soutez podle mne o stesti a nahode-Preji vam vse nejlepsi a nestracejte usmev na tvari a jste hrdinove a organizator zajezdu by mel mit pochopeni a predat vam aspon cenu utechy za ten zavod.
 • kuba z posádky 1 (24.06.2015, 21:50) souhlasím (2) nesouhlasím (0) reagovat
  A já si říkal proč to berete přes Německo...ale asi pořád rozumnější, než přes Brno :-))
 • Mirek (24.06.2015, 21:56) souhlasím (2) nesouhlasím (0) reagovat
  Už jste téměř za humny a vaše cesta spěje ke zdárnému konci. Všichni doma vám fandíme, myslíme na vás, sledujeme tablet s kostičkou číslo 3 místo televize a obdivujeme vás za vaši vytrvalost a smysl pro humor.Až si doma odpočinete, měli byste nám vaši cestu popsat podrobněji. My vaši fandové vám budeme vděční.Hodně štěstí a sil .
 • Irma (24.06.2015, 23:01) souhlasím (3) nesouhlasím (0) reagovat
  Též vás neustále sleduji a hlavně obdivuji vaši nezlomnou vytrvalost. Ne nadarmo se říká, že s humorem jde všechno líp.Mohli byste dát dohromady nějakou stopařskou příručku Jak si zachovat duševní zdraví při stopování.
  Pořadatel by měl pro vás opravdu ještě vyhlásit nějakou pořádnou bramborovou medaili. Zasloužíte si to!!! Tak hurá do cíle! Máte to za pár.
 • rikuska (25.06.2015, 10:34) souhlasím (0) nesouhlasím (0) reagovat
  Tak vitajte v Prahe! Veľký potlesk pre vás!

Vložte komentář


Vložte komentář

Podpořte posádku č. 3 a Konto Bariery!

Zašlete posádce DMS a kromě něj tak podpořte i postižené mladé sportovce a cestovatele. Více >

Zašlete
DMS AUTOSTOP3
na tel 87777
vybraná částka:
0