3

Kristýna a Janek
Poslusne hlasim, herr Oberlajtnant, ze uz jsme tady

Publikováno:
25.06.2015, 10:33
Komentářů:
5 komentářů
Zabava pokracuje i v Cesku. Ze Zelezne rudy s hereckou, misto dramatickeho dojezdu nocovani v Plzni na strese garaze s vyhledem na pivovar. To proto, ze jsme cekali na pana lecitele, ktery leci tema rukama.
Vsechny cesty vedou do Degen-dorfu. I ta nase. V Zelezne rude marne stopujeme o pulnoci pred bordelem, kdyz tu jde kolem mlada holka, ze ceka na tatu a ze muzem do Plzne s nimi. Tata skutecne prijizdi, v aute ma nalozene dvere a tri knirace. Nicmene chape, jak ve skutecnosti vypada opravdicky plny auto, a ze do tohoto se dva stopari s baglama v pohode vejdou. Muj batoh, o nemz ridici vzdycky rikaji, ze je tezky, slecna Katka zvedla jednou rukou a vydesila se, jak mi jako mohlo neco takoveho stacit na 10 dni v Recku. Pak prisel jeji kufr a nekolik kabelek, tudiz auto nebylo zahanbeno ani temi albanskymi, kniraci prisli na nas a mohlo se jet. Dovedeli jsme se, ze Katka je serialova herecka a ze ma byt asi za sest hodin v Praze na nataceni. Jeji tata je u armady a ona delala karate a umi strilet, tudiz nahodnych zavagusenych stoparu se ani v nejmensim neboji. V Plzni vedle pivovaru jsme ani ve 2 rano nic nestopli, tudiz jsme vylezli na garaz a sli spinkat (prikladam fotku do sbirky squattu (na tech kartonech spim, pac karimatka ma v sobe diru az do. Australie)). Samozrejme jsme opet zaspali, v krasnych 9 hodin jsme tudiz sli zas stopovat. Dojizdime do Prahy s panem, ktery leci kvantovou energii zdedenou po predcich a saha Jankovi na usi, aby ho vylecil z nedoslychavosti. Za chvili jsme tam, pripravte fanfary, sudy vina a pecena selata.


Zobrazit ostatní zážitky týmu 3

5 komentářů

 • marta (25.06.2015, 10:58) souhlasím (1) nesouhlasím (0) reagovat
  Už je to tady, už je to tady :))))))))))))))))))
 • Věra (25.06.2015, 11:09) souhlasím (1) nesouhlasím (0) reagovat
  Vítejte -:))) A díky Kristý, že jsi to s Jankem vše vydržela -:))))). Jste šikovní a hezky jste nám psali info. Zatím PA.
 • Ivana N. (25.06.2015, 11:24) souhlasím (1) nesouhlasím (0) reagovat
  To je krásný, to jsou fakt zážitky. A ač to pořád omílám dokola, ty musíme mít všichni, bez zážitků to stojí za prd. Takže super a gratuluju. Jste skvělí. 1000 bodů za výdrž a optimismus.
  Mějte se a krásný den. I.
 • Mirek (25.06.2015, 11:27) souhlasím (1) nesouhlasím (0) reagovat
  ,,Hoši děkujem, hoši děkujem, hoši děkujem "
 • rikuska (25.06.2015, 11:58) souhlasím (0) nesouhlasím (0) reagovat
  Boli ste fakt super posádka. Nikto nás toľko nezabával ako vy, i keď ste to mali najťažšie. Gratulujem k úspešnému dovŕšeniu cesty.

Vložte komentář


Vložte komentář

Podpořte posádku č. 3 a Konto Bariery!

Zašlete posádce DMS a kromě něj tak podpořte i postižené mladé sportovce a cestovatele. Více >

Zašlete
DMS AUTOSTOP3
na tel 87777
vybraná částka:
0