5

Anežka a Jakub
Řecko a plnění úkolu párty

Publikováno:
14.07.2022, 19:10
Komentářů:
zatím žádný komentář
Náš zatím nejhorší den

Noc jsme strávili na řeckých hranicích, kde jsme jen složili hlavu na stolky v restauraci. Takže jsme naspali 2 hodiny a pořád jsme se budili, protože tam pobíhali agresivní psi. Ráno jsme začali stopovat, ale nedařilo se, moc aut nejezdilo a stali jsme na místě 2 hodiny. Nakonec jsme stopli Libanonce, který nás vyhodil uprostřed dálnice kousek od odpočívadla. Docela nás překvapilo, že v Řecku nejsou na dálnicích benzíny. Takže jsme museli stopovat přímo na dálnici.

Po dlouhém čekání přišel z vedlejší silnice týpek, že jede do města, že nás sveze. V obchodě jsme dokoupili zásoby a šli stopovat. Stáli jsme tam tři hodiny a nic. Ale potkali jsme Japonce měl snad metr třicet a stolitrovy batoh. Z dálky vypadal docela komicky, ale když k nám došel dozvěděli jsme se, že je to další stopař, co stopuje po Evropě a právě jede do Athén. Za chvilku co odešel nám zastavil jeden muž a hodil nás docela daleko, takže čekání se vyplatilo.

Ale opět nás vyhodil uprostřed dálnice a my tak zůstali stát skoro bez vody uprostřed dálnice na přímém sluníčku. Po hodině za náma přiběhl borec a začali jsme se bavit anglicky a za chvilku přišel druhý a ptá se ho: "Tak co, brácho?" a hned jsme zjistili, že jsme všichni Češi. Nabrali nás do auta, jelikož cestují měsíc po Evropě, jede každý svým autem, aby měli dostatek místa na spaní a případně se mohli rozdělit. Takže já si ležela vzadu na posteli a brácha sděloval naše zážitky. Nakonec jsme se dohodli, že nás vezmou s sebou na pláž a ještě seženeme pátého a uděláme party. Jelikož oni si plánovali takovou menší soukromou party, tak byli rádi že jich bude víc.

Takže jsme splnili další úkol - Udělat party pro minimálně 5 cizích lidí, na krásné pláži v Řecku. Jelikož jsme dnes hrozně dlouho čekali na auta, než zastaví, docela nám to osvěžení v moři bodlo. Sice nás to zdrželo, ale řekli jsme si, že je jedno jestli budeme stát 3 hodiny u silnice nebo jestli splníme jeden úkol. A můžu vám říct, že jsme si to užili více než stát a grilovat se na silnici. Za to že jsme si užívali nás čekal trest, ve formě 11 km na dálnici. Ale po necelých dvou kilometrech nám zastavil Nico, jedeme do Soluně a máme to i s přednáškou o Řecku. Takže uvidíme co ještě večer přinese. Jestli to bude trest nebo spíš odměna.Zobrazit ostatní zážitky týmu 5

zatím žádný komentář

Vložte komentář


Vložte komentář

Podpořte posádku č. 5 a Konto Bariery!

Zašlete posádce DMS a kromě něj tak podpořte i postižené mladé sportovce a cestovatele. Více >

Zašlete
DMS AUTOSTOP5
na tel 87777
vybraná částka:
0