9

Eliška a Emil
Hodinový manžel

Publikováno:
12.07.2022, 11:39
Komentářů:
zatím žádný komentář
Kdo by odmítnul dobrovolné pracovníky? Asi každý Bulhar...

Hned ráno nás zasáhlo štěstí a z Lozence jsme chytili hned první auto směrem na Kraymorii! Zdálo se to jako hodně nadějný den. Z Kraymorie jsme se vydali pěšky do vedlejší vesnice, protože pod sjezdem byly další dva týmy, které jsme nechtěli blokovat. Tady jsme si řekli, že by mohlo být snadné splnit pomoc na zahradě. Velká chyba! hodinová procházka po vesnici, kde nikdo nechtěl s ničím pomoct. Tohle jsme opravdu nečekali. Když už jsme se chystali tenhle úkol nechat na dýl a stopovat do Istanbulu, tak jsme potkali jednoho klučinu, co si to štrádoval s plným kolečkem hlíny. K našemu štěstí pomoct chtěl! A tak jsme se dali do převážení hlíny.

Po tvrdé a velice náročné práci jsme se vydali stopovat na okraj vesnice. Tady jsme chvilku tápali, ale z čista jasna se ukázali Eliška a Jakub s jejich dodávkou a díky jejich vstřícnosti jsme se k nim přidali na společnou cestu do Istanbulu!

Pokud byste nás, jako tým chtěli podpořit, může pomocí DMS darovat zvolenou částku, která nás může posunout ve výsledném pořadí, vybrané peníze pocestují skrze Konto Bariéry na pomoc Karlovi. Děkujeme.


Zobrazit ostatní zážitky týmu 9

zatím žádný komentář

Vložte komentář


Vložte komentář

Podpořte posádku č. 9 a Konto Bariery!

Zašlete posádce DMS a kromě něj tak podpořte i postižené mladé sportovce a cestovatele. Více >

Zašlete
DMS AUTOSTOP9
na tel 87777
vybraná částka:
0